2018 Beyaz Spor Ayakkabı Modası

default avatar Yönetici

2018 Beyaz Spor Ayakkabı Modası

  Beyaz spor ayakkabı modası, moda sektöründe her sezon ön plandadır.2017 yılında çoğu insanın vazgeçemeyeceği bir parça haline gelmiştir. Hemen hemen herkesin ayakkabı dolabında en az bir çift beyaz spor ayakkabı bulunur haldeyiz. Beyaz spor ayakkabılarla nasıl kombinler yapabiliriz. Eğer sizde bu sorunun cevabını arıyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Yırtık Mom Jeanler

2018 yılında sokak modasının en vazgeçilmez ikilisi, Jean ve beyaz spor ayakkabılar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sene daha çok yırtık mom Jeanlerin ön planda olduğunu görmekteyiz. Yırtık Jean pantolonların altına birde beyaz spor ayakkabıları eklerseniz, hem şık hem de salaş bir görünüm elde etmeniz mümkündür.

Kumaş Pantolon

Genellikle iş hayatında tercih edilen siyah kumaş pantolon, altına beyaz spor ayakkabı tercih edilirse, ciddi havayı biraz olsun yumuşatıp, cool bir görünüm elde edebilirsiniz.

Gömlekler

Yıllardır klasik ayakkabılarınızla kombin ettiğiniz, gömleklerinizi bir de beyaz spor ayakkabılarla kombin etmeyi denemelisiniz. Bu kombin size iş hayatınız ve günlük yaşantınızda hem hanım hanımcık bir görünüm katarken, aynı zamanda rahatlığınızdan ödün vermeden şık olmanızı sağlayacaktır.

Mini Şortlar

Sıcaklık değerlerinin giderek arttığı bu yaz aylarının vazgeçilmez parçası haline gelen mini şortlar, mutlaka herkesin dolabında bulunan parçalardandır. Mini şortlarınızı ve salaş tişörtlerinizin altına birde beyaz spor ayakkabılar eklenince, spor ve tarz bir görünüm elde edebilirsiniz. Beyaz spor ayakkabılarınızı sadece Jean şortlarla değil, kumaş şortlarınızla da kombin yapabilirsiniz.

Siyah Kıyafetler

Zıt renklerin uyumu her zaman çok modadır. Baştan aşağı siyah kıyafet ve aksesuar tercih ettiğiniz bir gün, altına beyaz spor ayakkabı giyebilirsiniz. Siyah rengin asiliğinin yanına beyazın temizliğini katarak, kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Değişik Desenli Çoraplar

Elbiseler, mini etek ve şortlar yaz aylarının vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu parçalarla yapacağınız kombinlerin altına giydiğiniz değişik renk ve desendeki çoraplarınızı, beyaz spor ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz. Bu kombin size sıra dışı bir görünüm katacaktır.

Beyaz Kıyafetler

Yaz aylarında beyaz rengini daha fazla tercih ettiği görmekteyiz. Baştan aşağı beyaz tercihlerde bulanarak yaptığınız kombine, birde beyaz spor ayakkabıyı eklerseniz sade ve şık bir görünüm elde edersiniz. Bu kombine aksesuarlarınızla renk katabilirsiniz. Renkli kolye veya çantalarla odağı tek bir noktada toplarsanız, bütün dikkatler üzerinizde olacaktır.

Diz Altı Etekler

Diz altı eteklerle bu sene oldukça havalı bir kombin yapmamız mümkündür. Bol pileli diz altı eteklerimizi, beyaz tişört ve kot ceketlerimizle kombin yapabiliriz. Bu kombinin altına beyaz spor ayakkabı tercih edersek rahat ve spor şıklığı yakalayabilirsiniz. Dar diz altı eteklerinizin altına da beyaz spor ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Bu kombin sayesinde iş hayatına uygun, hem rahat hem şık bir kombin elde etmiş olacaksınız.

Deri Kıyafetler

Deri kıyafetler özellikle ilkbahar ve sonbahar aylarında daha çok tercih ettiğimiz parçalardandır.  Sokak modasında oldukça yer alan, deri tayt ve pantolonlarınızın altına beyaz spor ayakkabı tercih ederek, cool bir görünüm elde edebilirsiniz.

Monokrom Kıyafetler

Günlük yaşantımızda vazgeçemediğimiz, çizgili ve kareli desenli monokrom parçalar her sezon modasını devam ettirmektedir.  Bu parçaları beyaz spor ayakkabılar ile kombin yaptığınızda monokromun etkisi daha ön planda olup, tarz bir görünüm elde etmiş olacaksınız.

Pastel Tonlu Kıyafetler

Pastel renkler yaz aylarında oldukça tercih edilmektedir. Pastel renklerdeki kıyafetlerinizin altına beyaz spor ayakkabıları tercih ederseniz, pastel ve beyazın softluğu çok yumuşak bir etki bırakacaktır. Bu kombin sayesinde sade ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2017 Gelin Ayakkabı Modelleri, Düğün Ayakkabısı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yazın

BENZER YAZILAR

REKLAM ALANI

HTML de dahil olmak üzere herhangi bir çok satırlı dize girişi biçimini kabul eder.