Nefis Bilgi

Sivilce İzleri İçin Krem


Sivilce İzleri İçin Krem

Sivilce İzleri İçin Krem

Cilt üzerinde birçok farklı nedenden dolayı oluşabilen sivilceleri, bilinçsiz bir tedavi uygulayarak ya da elimizle sıkarak cildimizde derin izler oluşmasına sebep olabiliriz. Nasıl ki sivilcelerin çıkması insanlar için bir cilt sorunu iken, cilt lekeleri de bu açıdan sorun oluşturmaktadır. Sivilce izleri için krem cilt üzerinde oluşan bu sivilceler lekelerini yok etmenin en bilindik yollarından birisidir  krem tedavisidir.

Sivilce izleri için krem tavsiyeleri?

Cildimizdeki sivilce izleri için krem kullanılması genel olarak tüm cilt tiplerinde olumlu sonuç verebilmektedir. Ancak bazı kremlerin de her cilt tipine uygun olmadığını ya da etki gösteremeyeceğini unutmamak gerekir. Bu bakımdan bu kremleri kullanmadan önce bir cildiyeden fikir almak da gerekebilir. Cilt üzerindeki sivilceler için bilinen en iyi kremlerden birisi Fucidin kremdir. Sivilcenin yanı sıra, diğer cilt sorunlarıyla oluşan izlerde de etkin olarak kullanılan bu krem, genel olarak tüm cilt tiplerinde olumlu sonuçlar vermektedir. Özellikle bu kremin içinde antibiyotik bulunduğu için, sivilcelerden dolayı oluşabilecek enfeksiyonların da önüne geçmektedir.

Sivilce izleri ve akneler için krem önerileri ?


Yine sivilce izlerinin tedavisi için önerilebilecek bir diğer etkili krem ise Contractubex jel kremdir. Bu krem de şuan iyi piyasadaki en etkili ürünlerden biri olarak bilinmektedir. Bu kremi kullanırken önemli bir nokta, uyguladıktan sonra belli bir süre güneşe çıkmamaktır. Cilt üzerindeki birçok yara izi için de etkin olarak kullanılan krem, sivilce izlerini geçirmek için de etkili bir üründür.

Akne ve sivilce izleri için en iyi kremler nelerdir ?

Mucizevi krem sudocrem (akne,sivilce için) / VİDEO

Bir önceki yazımız olan Kaş Uzatmanın Yolları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ipek Deniz dedi ki:

    kullanmış olduğu ve memnun kaldığım sivilce akne için Sebi ixir kremini tavsiye edebilirim.

BİR YORUM YAZ