Nefis Bilgi

Sevgilinizle Barışmanın Yolları


Sevgilinizle Barışmanın Yolları

Sevgilinizle Barışmanın Yolları

Hayatınıza aldığınız insanla birçok şeyinizi paylaşırsınız, illaki anlaşamadığınız konular bulunacaktır. Eğer gerçekten ortada büyük yalanlar, yanlışlar veya durumlar yok ise yani durum o kadarda ciddi değilse, bazen bir tebessüm, bazen bir bakış yada bir öpücük, hatta sıcacık bir sarılma bile barışmanız için yeterli olur. Aslında türlere göre değişik taktikler bulunur. Sevgilinizin kıymetini kaybetmeden anlayın ki sonra pişman olmayın. Belki de hayatınızda ki en değerli insanı kaybetmek sizi fazlasıyla üzecektir. Erkek veya kız bazı sözleri gururuna yediremeyebilir, söylenen sözleri yutamaz yani karşısındaki insanı affetmesi zorlaşır.

Az veya çok sevgilinizin huyunu, nelerden hoşlandığını, nelerden hoşlanmadığını bilirsiniz. Bunlardan yola çıkarak ayrılmış olduğunuz sevgilinizin barışması için elinizden geleni yapabilirsiniz. Aranızı soğutup biraz daha zaman geçmesini bekleyebilir, sevgilinizin siz olan ökesi veya dargınlığı yani kırgınlığı azalınca onu arayıp aranızı düzeltmeye çalışabilirseniz. Ya da sevgilinizin buna daha da ters tepki vereceğini düşünüyorsanız, anında özür dileyip kendinizi affettirmeye çalışabilirsiniz. Kadınlar erkeklere göre daha kırılgan olurlar. Hatta tozdan bile nem kaparlar.


Aranızı bozmamak için sözlerinize, davranışlarınıza, hareketlerinize dikkat etmelisiniz. Büyük bir yanlış olmadığı sürece (aldatmak gibi) erkeklerin gönlünü almak daha kolay olacaktır. Çünkü erkekler konular üzerinde fazla durmaz ve daha çok sonuç odaklıdır. Umursamaz denilemez ama daha rahattırlar birçok konuda. Her iki tarafın da yaptığı kusurda farkına varması, iki taraf içinde iyi olacaktır.

Oturup konuşarak sorunu çözmeye çalışmak, sorunun tatlıya bağlanması için en etkili yollardan biridir. Bir kadını kırdıysanız ayaklarının altına kırmızı güller serin, güzel aşk sözcükleri iletin. Balonlarla havaya adını yazın onu ne kadar sevdiğinizi yazın, şaşırtıcı sürprizler yapın, mesela erkeklerin kalbine giden yol midesinden geçer. Ona kendi ellerinizle bir romantik akşam yemeği hazırlayabilirsiniz. Penceresinin önünde serenat yapabilir onu şaşırtabilirsiniz. Onun resmini çizebilirsiniz.

Sevgilinizle Aranızı Düzeltmenin En Farklı Yöntemleri

1-Boğaziçi Köprüsünde Sürpriz

Lazerli ışıklarla köprüye sevgilinizin sizi affetmesi için, beni affet sevgilim yazabilirsiniz, bu sayede belki de hiç yaşamadığı bir mutluluğu ona vermiş olacaksınız.

2-Sevgiliniz İçin Pasta Yapmayı Öğrenin

Bunun için bir kursa gidebilir veya yakın bir tanıdığınızdan öğrenebilirsiniz. Sevgiliniz onun için ne kadar çaba sarf ettiğinizi görünce sizi affetmesi kolaylaşacaktır.

3-Aşkınızı Gökyüzüne Yazın

Tabi ki her şey imkanlarınız dahilinde gerçekleşir, eğer buna imkanınız varsa, bir uçak yada helikoptere; Beni affet, benimle evlenir misin gibi kelimeler yazdırıp sevgilinizin bulunduğu yerden uçmasını sağlayabilirsiniz, emin olun bu sizi nikah masasına bile götürür. Çünkü her kızın hayalinde böyle bir sürpriz vardır.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ