Nefis Bilgi

Sen Sağ Ben Selamet Film Fragmanı ve Yorumları


Sen Sağ Ben Selamet Film Fragmanı ve Yorumları

Sen Sağ Ben Selamet Film Fragmanı ve Yorumları

Sen sağ ben selamet filmi üç dolandırıcı üzerinde geçen maceraları komedi üslubuyla beraber sinemaseverlere aktarmaya hazırlanıyor.

Bu üç firari kaçağın yollarının sürekli birbirlerileri ile kesişmeleri ve cezaevinden çıkmasına sayılı günler kalan Selamet ve ömür boyu hapis cezası olan Sansarın başlarına gelen komik konular film içerisinde yer almaktadır. Sansar Sivas kapalı cezaevine götürülmek üzere nakil aracına bindiği sırada, Selamet’i de o sırada memleketine bırakmak için Selamet ve cezaevi müdürü anlaşır. Yolculuk sırasın da nakil aracının karşısından gelen araçla çarpışması sonucun da nakil aracında kurtulmayı başaramayan memurlar mahkûmları koruyamazlar ve nakil aracındaki mahkûmlarla beraber Selamet ile beraber diğer iki mahkûm olan Sansar ve Goril Behlül komedi ve aksiyon dolu bir macera içerisine gireceklerdir.

Bu üç mahkûm kaçağı bir yandan kendi aralarında uyum sağlamaya çalışırken aralarında geçen komedi dolu diyaloglar ve bir yandan da film içerisinde sürekli jandarma ve polis bakısını üzerlerin de hissetmelerini onları ciddi bir kaçış serüveni içerisine sokacaktır. Tüm bunlar olurken aralarına sonradan katılan bir kadının da başlarına belaya sokacaklarından neredeyse tam olarak emin olmadan ona güvenmeleri ve Goril Behlül’ün ondan hoşlandığı belirtileri bu mahkûm kaçaklarını anlamsız bir kaçış içerisine sokacağı gibi çaresizce birbirlerini dinleyerek kaçma planı yapacaklardır.


Kaçış serüvenleri boyunca Türkiye sınırları içerisin de çok fazla mutlarının olmadığını anlayan üç mahkûm en sonunda sınır dışına kaçmak için ellerinden geleni yapacaklardır.

Vizyon tarihi :16 Aralık 2016
Yönetmen: Ersoy Güler
Oyuncular: Burçin Bildik, Ufuk Özkan, Tuvana Türkay
Tür :Komedi
Ülke :Türkiye

Film Fragmanı

Bir önceki yazımız olan Sen Benim Her Şeyimsin Film Fragmanı ve Yorumları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ