Nefis Bilgi

Nasıl Yani Filmi, Nasıl Yani Film Fragmanı ve Yorumları


Nasıl Yani Filmi, Nasıl Yani Film Fragmanı ve Yorumları

Nasıl Yani Film Konusu ve Yorumu

Rönesans döneminin ünlü ressamlarından Leonardo Da Vinci’nin torunu olan Seyfi dedeye miras kalan Mona Lisa tablosu aile içerisin de herkesi beklenmedik bir heyecan içerisine sokmuştur. Bu durumlar karşısında Seyfi dedenin uyanık üç torunu, Seyfi dedeyi kandırarak ona miras kalan Mona Lisa tablosunu alma peşine düşeceklerdir. Tüm bunlar olurken, Seyfi dedenin üç torunundan yaşlı olduğu halde uyanıklığıyla Mona Lisa tablosunu üç torunundan elinden geldiğince kurtarma peşine düşecek olsa da Seyfi dede üç torunu karşısında uyanıklığı yetersiz kalacak ve torunlarının azmi ve kurnazlıkları sayesinde Seyfi dedeye miras kalan Mona Lisa tablosu torunlarının eline geçecektir.

Seyfi dedeyi kandırıp Mona Lisa tablosunu almayı başaran üç uyanık torunun başına sonrasında gelecek birçok macera ve komedi üzerine heyecan dolu anlar yüzünden Seyfi dedenin torunları bir an için pes edecek gibi olsalar da üç torun arasından en büyük olan abileri kardeşlerine moral vererek ellerinden gelen tüm çabayı göstermeye ant içeceklerdir. Tüm bunlar olurken Seyfi dedenin de Mona Lisa tablosu için peşlerine düştüğü kadar polisin de olaydan haberdar olması sonucun da ortalık daha fazla karışık bir hal alacaktır.


Bu karışık ve komedi dolu anların sonrasın da torunların aklında kalacak olan tek soru ise Nasıl Yani olacaktır. İşlerin birbiri ardına karışması ve komedi dolu maceranın sonunda üç torunun Mona Lisa tablosunu satma çabaları başarısız olacaktır.

Vizyon tarihi: 30 Aralık 2016
Yönetmen : Ayhan Özen
Oyuncular:Burak Kut, Aykut Elmas, Halil İbrahim Göker
Tür :Komedi
Ülke :Türkiye

Film Fragmanı

Bir önceki yazımız olan Güzel ve Çirkin Film Konusu başlıklı makalemizde Güzel ve Çirkin hakkında bilgiler verilmektedir.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ