Nefis Bilgi

Nasıl Öpüşülür? Öpüşmek İstiyorum


Nasıl Öpüşülür? Öpüşmek İstiyorum

Nasıl Öpüşülür Öpüşme Yöntemleri Nelerdir?

Partnerler arasında cinsellik ön sevişmeyle başlar. Bu aşamada kişiler birbirlerine karşı hissettikleri cinsel çekimi öpüşerek gösterir ve bunu küçük dokunuşlar izler. Öpüşme sevgiyi ifade etmenin bir yoludur. Tutkulu bir cinsellik iyi bir öpüşme ile başlar. Cinsel yaşamın önemli bir parçası olan öpüşme ile ilgili insanlar iyi öpüşmenin nasıl olduğunu merak eder. Partneri memnun etmek için nasıl öpüşülür öpüşme yöntemleri nelerdir?

Nasıl öpüşülür,İyi öpüşmenin sırrı

İyi Öpüşmenin Sırrı

Öpüşme deneyim kazandıkça daha iyi bir hale gelir. Ancak iyi bir öpüşme için gözden kaçırılmaması gereken küçük detaylar vardır. İnternette nasıl öpüşülür öpüşme yöntemleri nelerdir gibi cevabı merak edilen sorular için bolca çözüm mevcut. Muhteşem bir öpücük için öncelikle ağız sağlığına dikkat edilmeli. Ağzın güzel kokması önemli. Naneli şeker ağız kokusu için geçici bir çözüm olabilir. Öpüşmeye dudakların küçük dokunuşlarıyla başlamak partneri davet etmektir. Dudak kenarlarına küçük öpücükler kondurabilirsiniz. Bu sırada eller ensede veya çenede konumlandırılabilir.

İlk öpücük nasıl olmalı


Partnerinizle Uyumu Yakalayın

Öpüşme sırasında yumuşak veya sert olunabilir. Partneriniz hangi sertlikte öpüşüyorsa ona ayak uydurun. Böylece dudaklar aynı senkronda hareket eder. Dişlerle küçük ısırıklar atarak öpüşme eğlenceli hale getirilebilir.

İlk öpücük nasıl olmalı

Tutkulu Öpücük

Fransız öpücüğü olarak da bilinir. Dudaklar ve dil bir arada kullanılır. Dişler ön planda değildir. Öpüşmenin yoğun anlarında kullanılır. Partnerinize olan yoğun tutkunuzu bu yöntemle gösterebilirsiniz. Ellerinizle partnerinizin vücudunda yapacağınız dokunuşlar tutkuyu artırır. Bu esnada gözlerin açık olması karşı tarafa tutkunuzu göstermeye yardımcı olur.

Tutkulu öpüşmenin sırrı

İlk Buluşmada Nasıl Öpüşülür? / VİDEO

 

Bir önceki yazımız olan İlk Gece Korkusu, İlk Gece Korkusu Nasıl Yenilir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Emre Karagöz dedi ki:

    Öpüşmek adına güzel paylaşım olmuş 🙂

BİR YORUM YAZ