Nefis Bilgi

Kurtlar Vadisi Vatan Fragmanı, Kurtlar Vatan Ne Vizyona Girecek


Kurtlar Vadisi Vatan Fragmanı, Kurtlar Vatan Ne Vizyona Girecek

Kurtlar Vadisi Vatan Filmi

Daha önce de birçok Kurtlar Vadisi Serilerinde rol alan ve yine kurtlar vadisi vatan filmi başrol oyuncularından olan Necati Şaşmaz film hakkında kısa bilgiler verdi. Antalya’nın Korkuteli ilçesine bağlı Dat köyünde film çekilmeye başlandı ve film için 2017 yılı Eylül sonu Ekim ayı başında vizyona gireceği söylendi. Filmin çekildiği Dat köyü sakinleri de filme şimdiden büyük ilgi gösterdi ve çekimleri yakından takip etti. 23 Nisan Çocuk Bayramının yaklaşmasıyla filmin birkaç planı çocuklar tarafından çekildi. Hatta yönetmen koltuğuna da bir çocuk oturdu.

Kurtlar vadisi vatan fragmanı, Kurtlar vadisi vatan ne zaman vizyonda

Vadi ve Başarısı

Film için oluşturulan temsili şehitlikte dua eden Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi dizisinin yıllardır süren başarısı ve Ortadoğu ülkelerinde de yakından takip edilmesiyle ilgili cümlelerini şöyle açıkladı.

“Korkusuzluğu yani milletten aldığı güçle çekinmeden birebir olarak olayları anlatabilmesinden diye düşünüyorum. Özelikle Ortadoğu ve Arap ülkelerindeki başarıyı da dizi ve film kahramanımızın sadece bir Türk kahramanı değil aynı zaman da doğu kahramanı olmasıyla bağdaştırıyorum. Onlarda filmde kendilerini ve ülkelerini buluyorlar. Biz filmlerimizde sadece aksiyon sahneleriyle değil içerik olarak da izleyiciyle bir bağ kuruyoruz .”diyerek film hakkında kısa bilgiler verdi.


Kurtlar vadisi vatan haberleri

Önce Vatan

Filmin içeriğiyle ilgili daha fazla detay veremeyeceğine söyleyen Necati Şaşmaz, filmin adının ‘Kurtlar Vadisi Vatan’ oluşuyla birlikte çok şey anlattığını vurguladı. ‘Vatan’ diyerek ülke içinde olan sıkıntıyı, hatta kısa dönem öncesinde ülkece yaşamış olduğumuz sıkıntıları anlattığımız bir film olacak kurtlar vadisi vatan filmi dedi.

Kurtlar vadisi vatan oyuncuları

KURTLAR VADİSİ VATAN FRAGMANI / VİDEO

Bir önceki yazımız olan Hayat Köprüsü Dizi Tanıtım Fragmanı ve Konusu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Kurtlar vadisi pusu en sevdiğim dizilerden bir tanesiydi.Başarılı bir çok da sinema filmi ortaya koydular.Kurtlar vadisi Vatan da olan bir çok gerçeği ortaya seriyor.Paylaşım için teşekkürler.

BİR YORUM YAZ