Nefis Bilgi

Kötü Çocuk Filmi, Kötü Çocuk Film Fragmanı ve Yorumları


Kötü Çocuk Filmi, Kötü Çocuk Film Fragmanı ve Yorumları

Kötü Çocuk Film Fragmanı ve Yorumları

Kötü Çocuk öyküsü, okuyucuya siyah bir noktanın içindeki beyaz bir noktanın öyküsünü sunmaktadır. Kötü Çocuk kitabının yazarı genç yazar Büşra Küçük akıcı ve sürükleyici bir aktarım tarzı ile dikkat çekmektedir.

Kötü Çocuk kitabında hikâye 17 yaşında bulunan Kayla’nın daha önce hiç görmediği bilmediği babasının evine taşınması ile başlamaktadır. Kayla’nın babası geçmişte eşinin hamile olduğunu öğrenince henüz bu duruma hazır olmadığını öne sürerek eşini ve Kayla’yı yüz üstü bırakarak gitmiş. Kayla doğduktan sonra annesi Kayla’ya gerçekleri anlatmış ve Kayla babasının kendilerini terk etmesi nedeni ile babasına büyük bir öfke besleyerek büyümüştür. Babası Kayla’yı yeni bir okula yazdırmıştır. Kayla bu okulda çok fazla yabancılık çekmese de babası ile aralarında sorun olmasından dolayı bu durum onu çok etkilemektedir. Kayla, gitmiş olduğu yeni okulunda Cansu ve Ömer isminde iki arkada edinmiştir. Daha sonra Meriç isminde yeni bir arkadaş edinmiştir. Meriç okulun burslu öğrencilerinden birisidir ve oldukça kötü bir çocuktur.


Kayla Meriç’in kötü olmasını avantaja çevirmek ister. Onunla birlikte takılarak babasına olan öfkesinden dolayı onu cezalandırabileceğini düşünür. Ancak Kayla’nın bilmediği bir konu vardır ki Meriç ile takılan kızlar Meriç’in hâkimiyetinde Meriç’in kızları olmaktadır. Bu kızlar Meriç’e düşman olanların da hedefi konumuna gelmektedirler. Meriç bu konuyu baştan anlatır ancak Kayla olayın ciddiyetinin henüz farkında değildir. Uyarıları dikkate almaz. Kayla’nın başına belalar geldikçe Meriç Kayla’yı bir kaç kez kurtarır.

Vizyon tarihi: 20 Ocak 2017 (2s 1dk)
Yönetmen: Yağız Alp Akaydın
Oyuncular: Tolga Sarıtaş, Afra Saraçoğlu, Sarp Akkaya
Tür: Romantik, Dram
Ülke :Türkiye

Film Fragmanı

Bir önceki yazımız olan Nasıl Yani Filmi, Nasıl Yani Film Fragmanı ve Yorumları başlıklı makalemizde nasıl yani ve nasıl yani fragman hakkında bilgiler verilmektedir.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ