Nefis Bilgi

Kendine Aşık Et, Birini Nasıl Etkilerim, Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Yolları


Kendine Aşık Et, Birini Nasıl Etkilerim, Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Yolları

Kendine Aşık Et

Kadınlar arasında erkeklere dair birçok konu, farklı görüşler ortaya atıldığından ötürü netlik kazanamıyor. Bu konular arasında en öne çıkanlar ise genellikle duygusal ilişkilerle alakalı olanlar. Kadınların aralarında en çok konuştukları ve merak ettikleri konu bir erkeği kendine aşık etme amacıyla neler yapılabileceğidir. Bu konuda farklı görüşler olsa da, erkekten erkeğe farklılık gösterecek detayların yanı sıra birçok ortak yöntem de mevcuttur. Doğru uygulandığı ve doğru davranış biçimi benimsendiği takdirde olumlu sonuç almak çok kolaydır.

Onun Hakkında Her Şeyi Öğrenin

Aşık olması istenen erkek hakkında detaylı bilgi sahibi olmak olmazsa olmazlardan bir tanesi. Söz konusu erkeğin hobileri, alışkanlıkları, sevdiği ve sevmediği şeyler detaylı olarak bilinmelidir. Bunların bilinmesi ile hem ortak noktalar tespit edilebilir, hem de söz konusu erkeğin ilgi alanına girmek adına zaten var olan ilgi alanları kullanılabilir. Sevmediği ve özellikle tepkili olduğu şeyleri bilmek de çok önemlidir. Bu detaylardan kaçınmak, erkeğin antipatisini kazanmamak adına mühim bir şeydir. Ortak ilgi alanları, insanları birbirlerine yaklaştırdığından ötürü bunlar tespit edilerek mümkün olduğunca kullanılmalıdır. Söz konusu erkeğin vakit geçirmekten hoşlandığı yerlerde vakit geçirmek de yakınlaşmanın ilk adımı olacaktır.


Kendinize Sonuna Kadar Güvenin

Yapılan araştırmalar; sanılanın aksine, fiziksel özelliklerin ve kusurların aşık olma konusunda büyük bir etken veya engel olmadığını göstermiştir. Bu nedenle, hiçbir kadın fiziğinde kusurlu olarak gördüğü detayları bir engel olarak görmemelidir. Güzellik ve çekicilik tamamen göreceli bir kavramdır. Bir erkeği kendine aşık etme yolunda, kusursuz bir fizik gerekli değildir. Ancak bakımlı olmak ilk koşuldur. Bakımlı olmanın yolu da ağır makyajdan geçmiyor. Bilinenin aksine, erkekler doğal ve bakımlı kadınları daha çok tercih ediyorlar. Kendini olduğu hali ile kabul eden ve seven kadınlar, erkeklerde hayranlık uyandırıyor. Diğer yandan erkekler, iletişim sırasında gözlerinin içine bakarak konuşan kadınlardan etkileniyorlar. Öz güveni olan kadınlar, erkeklerin elde etmeyi arzu ettiği grupta yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Sevgilinizle İlk Buluşmada Dikkat Edilmesi Gerekenler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. bilencevaplasin dedi ki:

    3-4 tayfa ile ile dolaşın aralarında en dikkat çekeni olun gittiği kafeye gidin sonra gözlerini sizden alamasın 🙂

BİR YORUM YAZ