Nefis Bilgi

Kanserin Doğal Tedavisi Tarçın Elması (Graviola)


Kanserin Doğal Tedavisi Tarçın Elması (Graviola)

Kanserin Doğal Tedavisi Tarçın Elması (Graviola)

Kanser çağımızın en ölümcül hastalıklarındandır. Halen kesin bir tedavisi bulunamaması nedeniyle kanser yüzünden ölen sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Hücrelerde gerçekleşen deformasyon nedeniyle olduğundan fazla bölünen kontrolsüzce yayılan hücreler kansere neden olurlar. Bu hasarlı hücreler toplanarak tümörleri oluştururlar. Oluşan tümörlerin bazıları iyi huylu olduğu gibi bazıları ise kötü huyludur.

Kanser oluşumunun nedenleri ise şöyle sıralanır

  1. Ailede kansere yakalanmış birisi var ise genetik olarak aile kansere eğilimli olmaktadır. Mutasyona uğramış geni taşıyan kimselerde kanserin başlaması için diğer etkenlerin çok az görülmesi bile sebep olabilir.
  2. Kanserojen madde içeren kimyasallara maruz kalmak kanser riskini en çok artıran nedenlerdendir. Sigara dumanı, alçı tozu, boya ve türevleri, kömür tozu, asbest gibi maddelere maruz kalmak kanser riskini artırmaktadır.
  3. Radyasyona maruz kalmak kansere neden olabilir. UV ışınları ve radyasyon etkisi hücrelerde mutasyona neden olmaktadır.
  4. Kanserin oluşma aşamasında viral faktörler de oldukça etkilidir.

Kanserin tedavisi

Onkoloji uzmanları tarafından yapılan kanser tedavisinde öncelik bağışıklık sisteminizdedir. Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi kanserle savaşmanın ilk adımıdır. Tedavi için cerrahi müdahale, radyoterapi yani ışın tedavisi, kemoterapi, immünoterapi ve alternatif tıp yöntemlerinden yararlanılmaktadır.

Kanser tedavisinde doğal yöntemlere de başvurulmaktadır. Kanserin doğal tedavisi tarçın elması graviola sayesinde yapılabilir. İçeriğinde bulunan sitotosik bileşenler sayesinde kanser hücrelerine karşı ölümcül bir etki yarattığı gözlemlenmiştir. Graviola sağlıklı hücrelere zarar vermemektedir ve kemoterapi ilaçlarından 10000 kat daha etkilidir. Mucizevi bu bitki tüketildiğinde kanserden korunup güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olacaksınız ve aynı zamanda enerjiniz artacak. Diğer tedavilerde olan yan etkiler görülmeden tedavi uygulanmaktadır.BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ