Nefis Bilgi

Kalça Ve Göğüs Nasıl Büyütülür?


Kalça Ve Göğüs Nasıl Büyütülür?

Kalça Ve Göğüs Nasıl Büyütülür?

Tüm kadınlar güzelliklerine düşkündür ve dış görünüşlerine önem verirler. Estetik açıdan seksi ve cazibeli görünebilmek adına narkoz alıp bıçak altına yatmayı tercih edenler olduğu gibi cerrahi operasyon geçirmekten korktuğu için ameliyatsız sonuca varmak isteyen çok sayıda kadın vardır. Teknolojinin nimetlerinden faydalanarak canlı ve diri bir vücuda kavuşmak da mümkündür. Evde yapılan spor veya özel beslenme kürleriyle kalça ve göğüs büyümesi kısa sürede sağlanmaktadır.

Kalça Büyütme Yöntemleri

Fındık, ceviz, badem ve kaju kalçalarını büyütmek isteyen kadınların tüketmesi gereken yiyeceklerdir. Badem, argan, zeytin ve papatya yağlarını saf beyaz vazelin ile karıştırarak özel formüllü doğal bir krem elde edilebilir. Yapılan krem buzdolabında yarım saat bekletilerek dinlendirilir. Günde 1 defa kalçalara sürülerek kısa süre sonra istenilen yuvarlak ve dolgun kalçalara sahip olunabilir. Bu işleme ilaveten popo bölgesine on dakikalık seanslarla yapılacak içten dışarı yumuşak hareketler ile masajla da kalçada büyüme sağlanabilir.


Göğüs Büyütme Yöntemleri

Haftada üç kez yarım avokado tüketmek, her gün 2 adet ceviz içi ve kurutulmuş beyaz üzüm yemek doğal göğüs büyüten kürler arasındadır. Göğüslere bitkisel yağ sürülerek yapılan masajlar ile de büyümesi sağlanabilir. Göğüslere alttan yukarı doğru yapılan masajlar göğüslerin büyümesini kolaylaştırır. Gün içinde her iki göğse aynı sayıda içten dışa doğru 100 defa yapılan ritmik masajlar ile büyüme verimi alınabilir. Masajlar kan akış hızını arttıracağından faydalı sonuç doğuracaktır. Fakat bu hareketler göğse zarar verecek derecede sert olmamalıdır.

Koltuk altına doğru yapılan masajlar da göğüslerin büyümesinde etkili olabilir. Avuç içleri göğse konularak yapılan daire çizim hareketi günde 50 defa tekrarlanırsa göğüslerin büyümesini sağlanabilir. Soğuk su ile göğse yapılan masajlar ise daha etkili olup göğüslerin uyarılmasına ve çabuk büyümesine yardımcı olur. Eller ile havlu sıkıyor tarzda yapılan sıkma hareketi, göğüs kaslarının güçlenip gelişmesi sağlar.

Bir önceki yazımız olan Bikini Bölgesi Beyazlatma, Bikini Bölgesi Kararmasına Çözüm başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ