Nefis Bilgi

Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı ve Yorumları


Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı ve Yorumları

Hızlı ve Öfkeli 8

Günümüzde sinema sektörü sürekli olarak gelişmekte ve her geçen gün yeni yeni filmler izleyiciler ile buluşmaktadır. Bu kapsamda son olarak Hızlı ve Öfkeli 8 filminin çekimlerine Amerika Birleşik Devletlerinde çekilmeye başlanmıştır. Geçmiş olan Hızlı ve Öfkeli 7 filminin ardından serinin devam edip etmeyeceği konusunda kafalarda yer alan soru işaretleri Mart 2015 de yapılan açıklamaya binaen serinin devam edeceği bildirildi.

Filmin Çekimleri Nerede Yapılmaktadır?


Filmin temel çekimlerinin dünyada yer alan çeşitli merkezlerde çekildiği bilinmektedir. Filmin ilk çekimler İzlanda ile Myvatn’da yapılmıştır. Bunun ardından film çeşitli yerleşim yerlerinde çekilmeye devam etmiştir. Film Küba, Atlanta ve New York’da çekimi tamamlanmıştır.

Filmin Gösterim Tarihi

Çekimleri tamamlanan ve şirket tarafından verilen beyana göre filmin 14 Nisan 2017 tarihinde gösterime gireceğinin planlandığı açıklanmıştır.

Film Kadrosu

Geçmiş filmlerde oynayan Paul Walker’in geçirmiş olduğu trafik kazası sonrası ölmesinden dolayı yeni seride oynamayacağı açıklandı. Yeni filmde aksiyon sahnelerinin bol bol olarak gösterileceği ve ekibin yeni maceraların içerisine gireceği açıklanmıştır. Filmin ana rollerini Vin Diesel, Dwayne Johnson, Micrelle Rodriguez ve diğer oyuncuların oynayacağı açıklanmıştır.

Oyuncu Seçimi

Filmin geçmiş serilerinde rol alan Paul Walker’in ölmesinden sonra yeni serilerde olup olmayacağı soru işareti olarak kafalarda yerini almıştı. Öncelikle ortaya atılan senaryolara göre Paul Walker’in kardeşinin filme dâhil edilmesi planlanmış ancak daha sonra şirket tarafından yapılan açıklama ile böyle bir planın olmadığı belirlenmiştir.

Vizyon tarihi: 14 Nisan 2017
Yönetmen: F. Gary Gray
Oyuncular: Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham devamı
Tür: Aksiyon
Ülke: Abd

Hızlı ve Öfkeli 8 Film Fragmanı

Bir önceki yazımız olan 10 Ünlü Ve Fobileri başlıklı makalemizde Asuman Krause fobi, ünlü fobileri ve ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ