Nefis Bilgi

Hayat Köprüsü Dizi Tanıtım Fragmanı ve Konusu


Hayat Köprüsü Dizi Tanıtım Fragmanı ve Konusu

Hayat Köprüsü Dizi Tanıtım Fragmanı

Gaziantep’te çekimlerine başlanan Hayat Köprüsü adlı dizi Suriye’den kaçarak Türkiye’de sığınmacı olarak yaşayan bir ailenin yaşadığı dramı konu alıyor. Savaşın etkilediği insanların, bombardımanla harap olmuş şehirden kaçış hikayesini konu alan Hayat Köprüsü Dizi Tanıtım Fragmanı yayınlandı.

Suriye’den Kaçan Bir Ailenin Dramı

Suriye iç savaşında hayatta kalan ve savaştan kaçarak Türkiye’ye göç eden insanların yaşam savaşları daha yeni başlamıştır. Kendilerini bambaşka bir ülke, bambaşka bir kültür ve yepyeni insanların içinde, savaşın oluşturduğu psikoloji bozukluğun yanında çok şiddetli geçim zorlukları ile mücadele ederken bulurlar. Hayatlarını, hayallerini kaybetmiş, ümitsizliğin her yanını sardığı insanların hayata tekrar tutunma sürecini anlatan Hayat Köprüsü izleyici kitlesi tarafından büyük rağbet görmesi bekleniyor.


Ya Orada Kalıp Ölcek Ya da Buraya Gelip Yaşayacaksınız

3 sezon sürmesi planlanan dizi Türkiye’nin yanı sıra Latin Amerika ve Orta Doğu ülkelerinde de yayınlanacak. Suriye’den Gaziantep’e göç etmiş olan bir Suriyeli ailenin dramını ekranlara yansıtacak olan Hayat Köprüsü için dünyaca ünlü pek çok oyuncu ile görüşüldü. Pek çok tanınmış Hollywood yıldızının sosyal sorumluluk çerçevesinde rol alacağı dizi de Yeşilçam’ın unutulmaz isimlerinin de rol alması bekleniyor. Yönetmen Eyüp Dirlik “Şu anda fragman çekimleri için buradayız. Nisan ayının ilk haftası çekimlerine başlayacağız. Ailenin bu şehirde yaşadığı aşk, iş, meslek gibi konuları işleyeceğiz. Dizinin isminden yola çıkarsak ya orada kalıp öleceksiniz, ya da buraya gelip yaşayacaksınız.” dedi.

Dev Kadro

Hayat Köprüsü dizi tanıtım fragmanı tamamlandı ancak dizinin Nisan ayı gibi seyirciyle buluşması planlanıyor. Hangi kanalda gösterileceği ise henüz belirli değil. Bu büyük yapımda Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncularından Perihan Savaş, Fatma Girik, Hülya Koçyiğit gibi usta isimler yer alırken aynı zamanda konuk oyuncu olarak Cristiano Ronaldo, Angelina Jolie gibi isimlerde yer alacak.

Bir önceki yazımız olan Sen Sağ Ben Selamet Film Fragmanı ve Yorumları başlıklı makalemizde sağ ben selamet, sağ ben selamet fragman ve sağ salim hakkında bilgiler verilmektedir.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ