Nefis Bilgi

Google Adsense Başvuru Formu Doldurma


Google Adsense Başvuru Formu Doldurma

Google Adsense Başvuru Formu Doldurma

Bu makalemizde sizlere Google Adsenseye nasıl başvuru yapılır onu göstereceğim. Öncellikle sahip olmanız gereken bir gmail hesabınız olması gerekiyor. Gmail hesabınızı açtıktan sonra işlemlere başlıyoruz. Gmail hesabımızla oturum açmamız gerekiyor öncellikle, oturum açtıktan sonra Google adsense sitesine giriyoruz. Oturum açtıktan sonra aşağıdaki resimde belirttiğim gibi bir ekranla karşılaşmanız gerekiyor burada açık olan gmail hesabımızla kayıt olacağız yani burada yapmamız gerek evet basıp ikinci adıma geçmemiz olacaktır.

İkinci adımda yine aşağıda belirtiğim gibi bir sayfa ile karşılaşacaksınız burada yapmanız gereken ise şu adreslerde reklam yayınlayacağım yazan yere hep sitenizin ismini girmek olacaktır. İçerik dili olaraktan Türkçeyi seçmek olacaktır. Bunları yaptıktan sonra Program politikalarını okudum yazan yerdeki tiki işaretleyip işleme devam etmemiz gerekiyor.


Bunları da yaptıktan sonra üçüncü adım ve asıl dikkat etmemiz gerek adıma geçmiş oluyoruz buradaki bilgileri eksiksiz ve hatasız doldurmamız gerekiyor burası çok önemli. Ayrıca buradaki bilgileri doldururken Türkçe karakter kullanmayınız(ç,ğ,i,ş,ö,ı). Ülke ve bölge yazan yere Türkiye, saat dilimi İstanbul, hesap türü olarak kişisel eğer bir şirket adına bu hesabı açıyorsanız bunu işletme olarak seçebilirsiniz, ad ve adresinizi hatasız ve eksiksiz girin, posta kodunuzu yazın ve bölge yazan yere Türkiye yazabilirsiniz. Eyalet yazan yerde şehir seçimi yaptıktan sonra, birincil ilgili kişi yazan yere ödemeyi alan kişinin adınızı girmeniz gerekiyor. Telefon ve mailinizi girdikten sonra başvurumu gönder butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Bu işlemleri yaptıktan sonra Google adsense size 2-3 gün içerisinde geri dönüş yapacaktır. Bu makalemizde sizlere Google adsenseye nasıl başvuru yapabileceğinizi elimizden gelince anlatmaya çalıştık umarım faydalı olmuştur.

Bir önceki yazımız olan Bebek Beslenmesi, Bebek Mamasına Ne Zaman Başlatılır? başlıklı makalemizde anne sütü ve Bebek Maması hakkında bilgiler verilmektedir.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ