Nefis Bilgi

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?


Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Erkeklerin tam olarak ne tarz kadınlardan hoşlandıkları ve onlar için çekici geldiği saptanmış bir durum değildir. Bu özellikler erkekten erkeğe değişiklik gösteriyor. Ancak bazı nedenler birçok erkekte ortak özellikler olarak dikkat çekiyor. Erkekler nasıl kadınlardan hoşlanırlar? sorusu birçok kadının cevabını merak ettiği soruların başında geliyor. Erkeklerin genel olarak hoşlandıkları kadın özellikleri şunlardır;

Bol Bol Kahkaha Atan Kadına İlgi Fazladır

Erkekler, bol bol kahkaha arta, mizah özellikleri gelişmiş, espri anlayışını benimsemiş kadınlara karşı daha büyük ilgi duyarlar. Kahkahanın bulaşıcı bir özelliği olduğu düşünüldüğünde erkekler kalabalık ortamda esprili ve kahkaha artan kadınlar ile baş başa kaldıklarında ve özellikle yatak odasına bu özelliklerin yansıyacağını düşünerek cinsel hayatın daha heyecanlı geçeceğini düşünürler.


Öz güveni Tam Olan Kadınlar Tercih Nedenidir

Erkekler, yaşayan tüm kadınların dünyanın önde gelen modelleri gibi olamayacaklarını, ancak kendileri ile barışık yaşayarak kendi öz güvenini geliştirmiş kadınlara karşı ilgi duyarlar. Erkekler için her kadın bir dünya yıldızı modellerden değillerdir ancak giyimi, dansı ve makyajı ile onlardan farkları olmadığını gösteren kadınlara karşı daha fazla ilgi duyuyorlar.

Erkekler Tatlı Sert Kadılardan Hoşlanırlar

Erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır? Sorusunun bir başka cevabı ise erkeklerin tatlı sert görünümlü kadınlardan daha çok hoşlandıkları ortaya çıkmıştır. Tatlı sert olan kadınların karakter yapısı olarak da görüntü olarak da bu özelliklerde olması erkeklerin daha fazla ilgisini çekiyor. Erkekler gerektiğinde sert yapan, kızan ve tepki koyan aynı zamanda hakkını aramak amacı ile hesap soran, yeri geldiğinde kaba kuvvet uygulayan kadınlara karşı daha fazla ilgi duyuyorlar. Bu tür kadınların akıllı olduğuna inanıyor ve onların güçlü iradeleri karşısında hayran kalıyorlar. Bu nedenle erkekler susan ses çıkarmayan kadınlardan değil tatlı sert özelliğine sahip kadınlardan daha fazla hoşlanıyorlar.

Bir önceki yazımız olan Kendine Aşık Et, Birini Nasıl Etkilerim, Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Yolları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ