Nefis Bilgi

Erkekler İçin Tüy Dökücü Krem Önerisi


Erkekler İçin Tüy Dökücü Krem Önerisi

Erkekler İçin Tüy Dökücü Krem Önerisi

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için bir kaç yol bulunmak ile beraber bu yollardan kolay ve uzun süreli etkiye sahip olan bir yol tüy dökücü krem kullanmaktır. Erkeklerin yaşadığı tüy sorununu ortadan kaldırmak için kullanabilecekleri bir çok tüy döken krem markası olmak ile beraber bunlardan en etkili olanları ile ilgili bilgi verelim.

Tüy dökücü krem

Tüy dökücü kremler içeriğinde bulunan kimyasal madde sayesinde tüylerin deri ile bağlantısını keserek kopmasını sağlar. Tüy dökücü kremler genital, kol, bacak, koltuk altı, göğüs ve sırt bölgelerine uygulanabilir. Tüy dökücü krem markaları, Bioder 100 ml ve iki kutu bir arada olan paket 18,99 TL’dir. Depitak erkeklere özel tüy dökücü krem 100 ml ve 12,95 TL’dir. Sesu for men tüy dökücü 100 ml olan kutu 28,47 TL’dir.

Bioder tüy dökücü krem


Bioder Bio Epilation erkeklere özel 17,50 TL’dir. Depix’ in erkelere özel olan tüy dökücü kremi de 15,99 TL’dir. Veet tüy dökücü sprey krem hassas ciltler için 100 ml mavi 18, 90 TL’dir. Yine Veet’ in tüy dökücü sprey köpüğü 150 ml ayrıca hassas ciltler için 23,27 TL’dir. Bioder’ in 100 ml olan tüy dökücü kreminin 5’li olan paketi de bulunmakta ve 44,99 TL fiyata satılmaktadır. Agiss marka tüy dökücü sprey 175 ml men olan kutu tüm ciltlere uygun olma özelliği ile 18,39 TL fiyata satılmaktadır. Deo cure marka erkekler için tüy dökücü kremde 29,90 TL’dir.

Weet tüy dökücü kremler

Bir önceki yazımız olan Neutrogena Visibly Clear, Neutrogena Siyah Nokta başlıklı makalemizde nokta temizleyici, siyah nokta ve siyah nokta temizleyici hakkında bilgiler verilmektedir.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Doğan dedi ki:

    tamamen ortadan mı kaldırıyor yoksa belli bir süre için mi

BİR YORUM YAZ