Nefis Bilgi

Burçların Özellikleri, Yatakta En İyi Burçlar


Burçların Özellikleri, Yatakta En İyi Burçlar

Yatakta En İyi Burçlar

Her fırsatta burçların kişisel karakterlerimize yön verdiği söylenir. Bu doğrultuda burçların, ilişki ve seks hayatınızı da etkilediğini biliyor muydunuz? Birbirinden farklı 12 burçların her birinin kendine has karakteristik özellikleri olmasıyla birlikte bu burçlar yatakta da farklı yorumlanabilir. Yatakta en iyi burçlar hangileri inceleyelim.

Akrep Burcu 

Akrep burcu erkeği için seks her şeyden önce gelir. Seksi kadınlara düşkün olmasıyla birlikte güzel veya çirkin kadın kavramları arasında kalmaz. Akrep erkeğine göre hazır olan her kadın çekici gelebilir. Aşk hayatında durumlar farklıdır. Akrep erkeği aşık olursa cinsellikten uzaklaşabilir. Akrep kadını fiziksel çekiciliği çok önem vermesiyle birlikte aşk düşkünü bir burçtur. Çok ince ruhlu olmasıyla beraber çok ateşli bir karaktere sahiptir. Bu sayede kolayca uyarılabilirler. Partnerinin üzerinde hâkimiyet kurmayı sever pasif karakterleri tercih etmez. Yatakta en iyi burçların başında gelen şüphesiz akrep kadınıdır.

Koç Burcu

Koç erkekleri egoist tavırlar sergiliyor olsalar da kadınlarını mutlu etmeden bırakmazlar. Yatakta uzun süre performans göstermeleriyle birlikte ardından kısa bir süre sonra tekrar isteyebilirler. Koç kadınları aşka aşık burçlardan biridir. Coşkulu ve cesur davranışlar sergilemeyi sever. Fantezi yapmaya meraklıdır. Bu neticede akıllara gelmeyen bir cinsel deneyim yaşayabilirsiniz. Yatakta farklı kimliklere bürünmeleri sever.


Boğa Burcu

Boğa erkeği için seks kavramı üremekten ibarettir. Eşiyle çocuk yapmak için seviştiği sıralar yatakta tahmin edilemez bir performans gösterebilir. Bu sebeple tek gecelik ve aceleye gelecek sevişmelerden hoşlanmazlar ve uzak durmaya gayret ederler. Geç uyarılır fakat saatlerce performans gösterebilir.  Eşinin her zaman bakımlı olmasından hoşlanan boğa kadını yatakta en ateşli olan burçlardan biridir. Baştan çıkarılmak çok hoşuna gider. Dış görünüşüyle soğukkanlı gözükse de yatakta coşkulu ve heyecanlı olmaya bayılır normalden farklı bir boyut sergiler.

Bir önceki yazımız olan Dik Ve Dolgun Memelere Sahip Olmak başlıklı makalemizde Dik göğüsler, dik memeler ve dik memelere sahip olmak hakkında bilgiler verilmektedir.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ