Nefis Bilgi

Android Youtube Video İndirme Nasıl Yapılır


Android Youtube Video İndirme Nasıl Yapılır

Android YouTube Video İndirme Nasıl Yapılır

Android kullanıcıları YouTube gibi çeşitli kanallar üzerinden izledikleri videoları zaman zaman cihaz üzerine indirmek isteyebilirler. Bu tarz videolarda direkt olarak indir gibi bir seçenek bulunmadığı için, video indirme işlemi için de bazı işlemler yapmak gerekmektedir. Android Youtube video indirme nasıl yapılır diye baktığımız zaman öncelikle burada indirilmesi gereken bir uygulamadan söz etmek gerekir.

TubeMate İle Sorunsuz Video İndirme

TubeMate adını verdiğimiz bir uygulamayı cihaz üzerine indirerek, tüm YouTube videolarını cihaz üzerine indirebilmek mümkündür. Program Android 2.3 ve üzeri sürüme sahip olan tüm Android cihazlarda sorunsuz olarak çalışmaktadır. Öncelikle bu uygulamayı indirmek için Android web tarayıcınız ile tubemate.net adresine erişmeniz gerekmektedir. Sayfa açıldıktan sonra uygulamayı indirebileceğiniz birkaç bağlantı karşınıza çıkmaktadır. Bu bağlantılardan herhangi birine tıkladıktan sonra, uygulama cihaz üzerine indirilecektir. Uygulamayı cihaz üzerine indirdikten sonra ‘.apk’ uzantılı kurumu çalıştırın ve gerekli onaylamaları verdikten sonra yüklemeyi tamamlayın.

Uygulamanın Kullanımı

TubeMate programı, YouTube başta olmak üzere diğer birçok video indirme sitesinden indirme işlemi yapabilmenizi sağlamaktadır. Bunun yanı sıra TubeMate, bir web tarayıcısı olma özelliği de taşımaktadır.

TubeMate programı ile bir video indirmek için öncelikle ilgili videoyu oynatmanız gerekmektedir. Eğer program bu videoyu destekliyorsa, ekranın üst kısmında yeşil renkli bir ok işareti çıktığını göreceksiniz. Bu ok işaretine tıkladıktan sonra videonun hem izlenebilir hem de indirilebilir özellikte olduğunu bildiren çözünürlükler karşınıza çıkacaktır. Bu çözünürlüklerden birini seçerek videoyu izleyebilir ya da cihaz üzerine indirebilirsiniz.


TubeMate programı videoları indirirken, parçalara ayırdığı için, normal Android cihazlara oranla çok daha hızlı bir şekilde indirebilmektedir. Program üzerinde zaman zaman çeşitli hatalar verildiği zaman, ön belleği temizleyerek uygulamayı yeniden başlatmanız yeterli olacaktır.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ