Nefis Bilgi

2017 Topuklu Ayakkabı Modelleri,Bayan Ayakkabı Modelleri


2017 Topuklu Ayakkabı Modelleri,Bayan Ayakkabı Modelleri

2017 Topuklu Ayakkabı Modelleri

Ayakkabıların kadın için çok özel bir yeri vardır. Özellikle topuklu ayakkabılar kadınları kendilerine çeken ayakkabılardır. Topuklu ayakkabılarının bin bir çeşidi vardır. İnce topuk, kalın topuk, apartman topuk, yumurta topuk ve daha pek çok çeşidiyle kadınları kendisine çeker. Topuklu ayakkabı modelleri arasında en çok tercih edilen model zamanın modasına göre değişmektedir. Örneğin birkaç sene önce ince topuklu ucu sivri ayakkabılar çok modaydı. Bu nedenle ince topuk ayakkabı modellerini kadınların ayaklarında daha çok görmekteydik. Özellikle son birkaç senenin modası ise kalın topuk ve platformlu ayakkabılar. Bu nedenle botlarda, çizmelerde ve yazlık ayakkabılarda platform topuğu daha çok görmekteyiz.

Ayakkabı Zamanın Modasına Göre Değişir

Kıyafetlerde olduğu gibi ayakkabılarda da modaya uymak çok önemlidir. Bir kadın modern görünmek istiyorsa zamanın modasına kendi tarzını yansıtarak ayak uydurmalıdır. Topuklu ayakkabı modelleri de zaman göre değişen bir modaya göre değişmiştir. Örneğin seksenli yıllarda çok moda olan apartman topuklar topuklu ayakkabı modellerine bir örnektir. Zamanın gerisinde kalarak giyilen her kıyafette olduğu gibi ayakkabıda da demode bir görünüm verir. Doksanlı yıllarda ortaya çıkan ince topuk ve sivri burunlu ayakkabıları günümüzde giymekte çok demode bir görünüm verir.


Kadın Topuklu Ayakkabı

Ayakkabılar sizin hakkınızda insanlara kıyafetlerden daha çok fikir verir. Nasıl bir ayakkabı seçimi yaptığınız girdiğiniz ortamda sizin hakkınızda fikirler vererek değerlendirme yapma şansı verir. Bu nedenle ayakkabı seçimi yaparken çok dikkatli olmalısınız. Örneğin sürekli spor ayakkabı giyen bir insan için rahat olmak çok önemlidir. Ya da sürekli topuklu ayakkabı tercihi yapan kadınlar rahatlığı şıklıktan daha öne alır diyebiliriz. Topuklu ayakkabı modelleri arasından sizde bir tane beğenerek dolabınızda mutlaka bulundurun

2017 Topuklu Ayakkabı Modelleri / VİDEO

2017 Topuklu Ayakkabı Modelleri Galerimize Ulaşabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan 2017 Yazlık Ayakkabı Modelleri, Sneaker Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Çok güzel modeller var özellikle ilk resimdeki modeli sevgilime hediye alabilirim.

  2. emir balın dedi ki:

    Şu kadınların ve şu saçma sapan ayakkabıları ve bunlardan onlarca almasına bir hayli takılıyorum fakat yazı güzel olmuş teşekkürler hocam 😀

BİR YORUM YAZ