Nefis Bilgi

2017 Stiletto Modelleri


2017 Stiletto Modelleri

2017 Stiletto Modelleri

Zarif ve şık görüntüsünün yanı sıra özellikle çok uzun süre ayakta kalan bayanlar için kimi zaman işkence olabilen stiletto her sezon farklı modeller ile bayanları cezbetmeyi başarabilmiştir. Stiletto kullanımı her ne kadar zor olan bir ayakkabı modeli olsa da pek çok kombine uyumu nedeni ile en çok tercih edilen topuklu ayakkabı modellerindendir. Stiletto dar yapısı ve ince topukları nedeni ile pek çok kadına kullanım zorluğu verse de doğru seçimler ile rahatsızlığı en aza indirmek mümkündür. Stilettoların ayaklarınızı çok fazla rahatsız etmesini istemiyor iseniz daha kısa topuklu olanları tercih edebilirsiniz.

Kadınların dişiliğini ön plana çıkaran stiletto modelleri her dönemde farklılık göstermiş olsa da stiletto asla zarafetinden bir şey kaybetmemiştir. 2017 stiletto modelleri arasında göze çarpanlar modelden çok renkler üzerine. Özellikle dönemin en popüler renkleri stiletto ile birleşince stilettolar kadınlar için vazgeçilmez oluyor. 2017 stiletto modelleri arasında özellikle sezonun moda renklerinden biri olan bebe mavisi hakimdir. Bunun yanı sıra grimsi renklerde stilettolar da en çok tercih edilen renkler arasında yer alıyor. Gümüş parlak renkler, bronz ve dore tonları stilettolarda farklılığı yakalamak isteyenlerin tercihleri arasında yer alıyor.


Stiletto modellerinde bahar esintilerini yakalamak isteyen kişiler ise daha çok renkli ve desenli modelleri tercih etmektedir. Özellikle bu 2017 sezonunda şeftali ve bebe mavisi tonları hakim olacaktır. Kışın vazgeçilmez renklerinden olan siyah deri detaylı stilettolar da her sezon gibi vazgeçilmezler arasında yerini almıştır. Bunun yanı sıra bu kışın en çok tercih edilen stiletto renkleri arasında açık kahve ve haki yeşili de yer alıyor.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ