Nefis Bilgi

2017 Deri Ceket Modelleri


2017 Deri Ceket Modelleri

2017 Deri Ceket Modelleri

Deri ceketler hem klasik hem de spor tarzlarda bulunmaktadır. 2017 yılında uzun ve kısa gibi farklı modellerle yerini almış durumda. Elbiseler, etekler ve pantolonlar gibi kıyafetlerle kolaylıkla kombinlenebilen bir parçadır. İlginç ve canlı renkler bu sene favori renkler arasındadır. Özellikle sarı, mavi ve kırmızı gibi canlı renklere deri ceketlerde de rastlanmaktadır. Özellikle boylarda farklılıklar görülmektedir. Kısa deri ceketler oldukça moda. Bu ceketler genellikle parlak fermuarlarla daha canlı bir hale sokulmuştur. Aynı zamanda alt kısmında kemer detayı bulunduran modellerde vardır.

2017 deri ceket modelleri

Zımba bu sene de yerini koruyor. Parlak görünümlü zımbalar özellikle açık renkli ceketlerde görünmektedir. Metalik renkler de oldukça moda. Özellikle bronz ve gümüş renkler göze çarpmaktadır. Bu tarz modeller, özellikle eteklerle kombinlenmektedir. Düz bir tshirt üzerine alınan deri bir ceket, kıyafeti olduğunda daha hoş gösterebilir. Bu sene hem ortada hem de yan da fermuarlar bulunmaktadır. Sert kumaşlar yerine, daha yumuşak ve hareket etmeyi daha kolay hale getiren deri ceketler bulunmaktadır. Son dönemlerde özellikle, deri ceketler dantellerle kombinlenmektedir.

2017 sarı deri ceket modelleri


Deri ceket, her bayanın dolabında bulunması gereken, kurtarıcı bir parçadır. Hiçbir zaman modası geçmez. Özellikle siyah deri ceketler, tamamen siyah giyilerek tamamlandığı zaman şık bir görünüm sağlayacaktır. Diğer renkler ise tarzınızı daha fazla göstermenize yardımcı olacaktır ve sizi farklı kılacaktır. Abiye kıyafetlerle bile deri ceketler kombinlenebilir. Bu durum oldukça havalı ve cool bir hava kazandırmaktadır. Deri ceketler, sadece giyilerek değil omuzda da taşınabilir. En çok tercih edileni ise daha asi bir hava katılması için kullanılan ceketlerdir. Sizin daha stil sahibi biri olarak görünmenize yardımcı olacaktır. 2017 yılında fazlasıyla deri ceket modeli ve seçeneği bulunmaktadır.

2017 mavi deri ceket

Bir önceki yazımız olan 2017 Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2017 gelinlik, gelinlik ve gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ